Ludoteka.comLudoteka.com

Español
Euskaraz
English
Français

1289 jokalari konektaturik

TxapelketakTxapelketak


Txapelketa sistemaren informazioa

Ludotekan joko askotako txapelketak jokatzen dira egunero. Txapelketek ez dute mugarik partehartzaile kopuruari dagokionez.


 

Jokoa

 

 

Txapelketa

Izena eman dutenak

 

Ordutegia

Eskoba

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

El Velo CDXXXVIII

168

 

SF: Lr 12, 15:30-18:00
BF: Ig 13, 16:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Domino bakarka

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Sin Blanca CDXXXVII

213

 

SF: Lr 12, 20:00-01:00
BF: Ig 13, 22:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Partxis

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Ruleta Rusa CDXIX

153

 

Ig 13,15:30 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Poker Texas Holdem

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Full House CDX

77

 

Ig 13,18:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Zazpi t'erdi

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

La Banca CDXXXVIII

237

 

SF: Ig 13, 19:00-22:00
BF: Ig 13, 23:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Mus 8 erregetara

Ludo+

Mailakako txapelketa, non beti partida kopuru bera jokatzen den, eta lortutako emaitzen arabera, mailaz igo, jaitsi edo maila berean mantenduko da txapelketako hurrengo ediziorako.

Café, Copa y Puro CDXXXVIII

111

 

SF: Ig 13, 20:00-21:45
BF: Ig 13, 22:15 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Hizki zopa

Libre

Mailakako txapelketa, non beti partida kopuru bera jokatzen den, eta lortutako emaitzen arabera, mailaz igo, jaitsi edo maila berean mantenduko da txapelketako hurrengo ediziorako.

Cazapalabras CDXXVII

62

 

SF: Ig 13, 20:30-21:50
BF: Ig 13, 22:30 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Txintxon

Ludo+

Mailakako txapelketa, non beti partida kopuru bera jokatzen den, eta lortutako emaitzen arabera, mailaz igo, jaitsi edo maila berean mantenduko da txapelketako hurrengo ediziorako.

Sin Comodines CDXXXII

361

 

SF: Ig 13, 21:00-22:15
BF: Ig 13, 22:40 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Truc

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Joc Fora CDXXX

38

 

SF: Ig 13, 22:00-23:15
BF: Ig 13, 23:45 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Lehendakari

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Aquí Mando Yo CDXVIII

62

 

Ig 13,22:30 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Domino bikoteka

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Remolino CCCX

137

 

Ig 13,23:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Truko

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Florido CDXVII

44

 

SF: Ig 13, 23:30-00:10
BF: Al 14, 00:30 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Txintxon

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Reenganchados CDXL

413

 

SF: Ar 15, 20:00-24:00
BF: Az 16, 22:30 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Tute kabron

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Puñetero CDXXVI

76

 

SF: Ar 15, 21:30-23:30
BF: Az 16, 22:15 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Remigio

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Escalera de Color CDXXXIV

223

 

SF: Ar 15, 22:00-24:00
BF: Az 16, 23:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Partxis

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Quiero un Cinco CCCXI

206

 

SF: Az 16, 11:30-13:30
BF: Og 17, 12:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Julepe

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Segundo Plato CDXXXI

78

Txapelketako izen ematea

SF: Az 16, 15:30-16:30
BF: Az 16, 17:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Zazpi t'erdi

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Me Planto CDXIX

100

Txapelketako izen ematea

Az 16,18:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Xake

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Enroque CDXXXV

29

Txapelketako izen ematea

SF: Az 16, 19:00-19:45
BF: Az 16, 20:10 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Taldekako partxisa

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Arcoíris CDXLII

442

Txapelketako izen ematea

SF: Az 16, 20:00-24:00
BF: Og 17, 22:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Poker Texas Holdem

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Rocky Mountains CDX

76

Txapelketako izen ematea

SF: Az 16, 20:30-22:00
BF: Az 16, 23:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Hex

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Colmena CDXXXI

12

Txapelketako izen ematea

Az 16,21:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Giñote

Ludo+

Mailakako txapelketa, non beti partida kopuru bera jokatzen den, eta lortutako emaitzen arabera, mailaz igo, jaitsi edo maila berean mantenduko da txapelketako hurrengo ediziorako.

Cachirulo CDXXXIV

55

Txapelketako izen ematea

SF: Az 16, 21:30-23:00
BF: Az 16, 23:30 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Mus 8 erregetara

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Punto y Miedo CDXXII

62

Txapelketako izen ematea

SF: Az 16, 22:00-23:00
BF: Az 16, 23:20 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Domino bikoteka

Ludo+

Mailakako txapelketa, non beti partida kopuru bera jokatzen den, eta lortutako emaitzen arabera, mailaz igo, jaitsi edo maila berean mantenduko da txapelketako hurrengo ediziorako.

Serpiente CDXXXIX

187

Txapelketako izen ematea

SF: Az 16, 22:30-00:30
BF: Og 17, 23:30 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Wari

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Sowing CDXXXV

16

Txapelketako izen ematea

Az 16,23:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Potxa

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Para Ti La Baza Tonta CDXIX

76

Txapelketako izen ematea

Az 16,23:30 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Txintxon

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Menos Diez CDXX

190

Txapelketako izen ematea

SF: Og 17, 11:30-12:40
BF: Og 17, 13:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Scopa

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Piamonte CDXXXIV

63

Txapelketako izen ematea

SF: Og 17, 15:30-16:30
BF: Og 17, 16:50 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Potxa

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Arrastre CDXXXVI

99

Txapelketako izen ematea

SF: Og 17, 18:00-20:00
BF: Og 17, 20:30 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Lotu bost

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Gomoku CDXXXI

24

Txapelketako izen ematea

Og 17,19:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Lehendakari

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Dos de Oros CDXXXVII

70

Txapelketako izen ematea

SF: Og 17, 20:00-22:00
BF: Og 17, 22:30 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Backgammon

Libre

Mailakako txapelketa, non beti partida kopuru bera jokatzen den, eta lortutako emaitzen arabera, mailaz igo, jaitsi edo maila berean mantenduko da txapelketako hurrengo ediziorako.

Doble Seis CDXXXIX

45

Txapelketako izen ematea

SF: Og 17, 20:30-22:15
BF: Og 17, 23:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Nazioarteko Damak

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Diagonal CDXIX

11

Txapelketako izen ematea

Og 17,21:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Barrikada

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Maleficio CDXXXII

30

Txapelketako izen ematea

SF: Og 17, 21:30-23:15
BF: Or 18, 22:30 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Remigio

Ludo+

Mailakako txapelketa, non beti partida kopuru bera jokatzen den, eta lortutako emaitzen arabera, mailaz igo, jaitsi edo maila berean mantenduko da txapelketako hurrengo ediziorako.

JotaQuKa CDXIII

225

Txapelketako izen ematea

SF: Og 17, 22:00-23:15
BF: Or 18, 00:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Partxis

Ludo+

Mailakako txapelketa, non beti partida kopuru bera jokatzen den, eta lortutako emaitzen arabera, mailaz igo, jaitsi edo maila berean mantenduko da txapelketako hurrengo ediziorako.

Correketekomo CDXXXI

254

Txapelketako izen ematea

SF: Og 17, 22:30-00:30
BF: Or 18, 23:15 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Checkers

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

The Crown CCCXII

18

Txapelketako izen ematea

Og 17,23:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Domino bakarka

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Tranque CCCXI

132

Txapelketako izen ematea

SF: Og 17, 23:30-01:30
BF: Or 18, 23:30 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Eskoba

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Abaco CDXXII

144

Txapelketako izen ematea

SF: Or 18, 11:30-12:30
BF: Or 18, 13:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Briska

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Pintan Bastos CDXXXIII

61

Txapelketako izen ematea

SF: Or 18, 15:30-16:30
BF: Or 18, 16:50 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Dadorik gabeko partxisa

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

El Encierro CDXVII

20

Txapelketako izen ematea

Or 18,18:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Quarto

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

4x4 CDXIX

15

Txapelketako izen ematea

Or 18,19:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Cuatrola

Ludo+

Mailakako txapelketa, non beti partida kopuru bera jokatzen den, eta lortutako emaitzen arabera, mailaz igo, jaitsi edo maila berean mantenduko da txapelketako hurrengo ediziorako.

Las Cuatro Bazas CDXXXV

104

Txapelketako izen ematea

SF: Or 18, 20:00-21:30
BF: Or 18, 22:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Poker Texas Holdem

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

La Timba de los Viernes CDXII

88

Txapelketako izen ematea

SF: Or 18, 20:30-23:15
BF: Lr 19, 00:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Truc

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Envide La Falta CDXIX

26

Txapelketako izen ematea

SF: Or 18, 21:30-22:50
BF: Or 18, 23:30 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Txintxon

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Ligando Mucho CDXVIII

184

Txapelketako izen ematea

Or 18,22:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Taldekako partxisa

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Laberinto CCCXI

226

Txapelketako izen ematea

Or 18,22:30 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Havannah

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Ring Bridge CDXX

14

Txapelketako izen ematea

Or 18,23:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Truko

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Espadilla CDXXXII

29

Txapelketako izen ematea

Or 18,23:30 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Tute

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Achique CCCXIII

150

Txapelketako izen ematea

SF: Lr 19, 11:30-12:30
BF: Lr 19, 13:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Partxis

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Todos Contra Todos CDXXI

155

Txapelketako izen ematea

Lr 19,18:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Seiko kabroiak

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Diavolo CDXX

77

Txapelketako izen ematea

SF: Lr 19, 19:00-20:00
BF: Lr 19, 20:30 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Sueca

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Bandeira CCCXI

27

Txapelketako izen ematea

Lr 19,20:30 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Barrikada

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Emboscada CDXXI

35

Txapelketako izen ematea

SF: Lr 19, 21:00-22:00
BF: Lr 19, 22:30 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Enkanteko tutea

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

No Pintas Nada CDXXXI

89

Txapelketako izen ematea

SF: Lr 19, 21:30-23:30
BF: Ig 20, 00:30 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Julepe

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Atocateja CCCXI

62

Txapelketako izen ematea

Lr 19,22:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Taldekako partxisa

Ludo+

Mailakako txapelketa, non beti partida kopuru bera jokatzen den, eta lortutako emaitzen arabera, mailaz igo, jaitsi edo maila berean mantenduko da txapelketako hurrengo ediziorako.

Mekedoencasa CDXIX

263

Txapelketako izen ematea

SF: Lr 19, 22:30-24:00
BF: Ig 20, 00:30 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Remigio

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Descartes CCCXI

156

Txapelketako izen ematea

Lr 19,23:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Tute kabron

Ludo+

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

A Cara Perro CCCXI

49

Txapelketako izen ematea

Lr 19,23:30 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Seikoak

Libre

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Tobogán CCCXIV

149

Txapelketako izen ematea

SF: Ig 20, 11:30-12:30
BF: Ig 20, 13:00 Parte hartzaileek, adierazitako ordua baino lehenago egon behar dute

Adierazten diren orduak, Espainiako ordutegian oinarritzen dira (UTC +2). Egungo data eta ordua: 2019-Urria-16, 13:38

 

Jokoa

 

Txapelketa

Jok. kop.

 

Irabazlea

 

Truko

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Real Envido CDXXXIV

20

 

Urr-15

Butifarra

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

San Vicenç CDXXX

18

 

Urr-15

Eskoba

Mailakako txapelketa, non beti partida kopuru bera jokatzen den, eta lortutako emaitzen arabera, mailaz igo, jaitsi edo maila berean mantenduko da txapelketako hurrengo ediziorako.

Barrer Para Casa CDXXX

233

 

Urr-14

Ekintza lerroak

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Link Up CDVIII

8

 

Urr-15

Tute

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Tú Te Callas CDXX

212

 

Urr-15

Partxis

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Cubilete CDXXXVIII

321

 

Urr-14

Dama Espainiarrak

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Encrucijada CDXXXIV

8

 

Urr-15

Seikoak

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Castillo de Naipes CDXXXI

141

 

Urr-15

Connect6

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Eslabón CDXXXIV

12

 

Urr-15

Backgammon

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Tavla CCCXII

25

 

Urr-15

Taldekako partxisa

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Tutti Frutti CDXXII

136

 

Urr-14

Zazpi t'erdi

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

No Te Pases CCCXII

64

 

Urr-15

Enkanteko tutea

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

La Puja CCCX

49

 

Urr-14

Domino bakarka

Mailakako txapelketa, non beti partida kopuru bera jokatzen den, eta lortutako emaitzen arabera, mailaz igo, jaitsi edo maila berean mantenduko da txapelketako hurrengo ediziorako.

Solisombra CDXXII

121

 

Urr-14

Cephalopod

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Tentáculos CDXVII

11

 

Urr-14

Potxa

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Pim Pam Pum CDXXI

54

 

Urr-14

Tute

Mailakako txapelketa, non beti partida kopuru bera jokatzen den, eta lortutako emaitzen arabera, mailaz igo, jaitsi edo maila berean mantenduko da txapelketako hurrengo ediziorako.

Las Cuarenta CDXXXVIII

318

 

Urr-13

Dama Turkiarrak

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Topkapi CDXIX

11

 

Urr-14

Mus 4 erregetara

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Pacharán CDXXXI

47

 

Urr-14

Lotu lau

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Tiralíneas CDXXXI

14

 

Urr-14

Golfo

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Trabuco CDXIX

19

 

Urr-14

Tute habaneroa

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Daiquiri CDXXII

24

 

Urr-14

Seikoak

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Tobogán CCCXIII

94

 

Urr-13

Remigio

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Descartes CCCX

128

 

Urr-12

Enkanteko tutea

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

No Pintas Nada CDXXX

84

 

Urr-12

Taldekako partxisa

Mailakako txapelketa, non beti partida kopuru bera jokatzen den, eta lortutako emaitzen arabera, mailaz igo, jaitsi edo maila berean mantenduko da txapelketako hurrengo ediziorako.

Mekedoencasa CDXVIII

220

 

Urr-12

Tute kabron

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

A Cara Perro CCCX

39

 

Urr-12

Barrikada

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Emboscada CDXX

19

 

Urr-12

Julepe

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Atocateja CCCX

49

 

Urr-12

Sueca

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Bandeira CCCX

17

 

Urr-12

Seiko kabroiak

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Diavolo CDXIX

55

 

Urr-12

Partxis

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Todos Contra Todos CDXX

98

 

Urr-12

Tute

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Achique CCCXII

117

 

Urr-12

Taldekako partxisa

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Laberinto CCCX

147

 

Urr-11

Poker Texas Holdem

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

La Timba de los Viernes CDXI

74

 

Urr-11

Domino bakarka

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Tranque CCCX

102

 

Urr-10

Truko

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Espadilla CDXXXI

13

 

Urr-11

Barrikada

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Maleficio CDXXXI

22

 

Urr-10

Txintxon

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Ligando Mucho CDXVII

143

 

Urr-11

Havannah

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Ring Bridge CDXIX

10

 

Urr-11

Truc

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Envide La Falta CDXVIII

10

 

Urr-11

Partxis

Mailakako txapelketa, non beti partida kopuru bera jokatzen den, eta lortutako emaitzen arabera, mailaz igo, jaitsi edo maila berean mantenduko da txapelketako hurrengo ediziorako.

Correketekomo CDXXX

197

 

Urr-10

Cuatrola

Mailakako txapelketa, non beti partida kopuru bera jokatzen den, eta lortutako emaitzen arabera, mailaz igo, jaitsi edo maila berean mantenduko da txapelketako hurrengo ediziorako.

Las Cuatro Bazas CDXXXIV

90

 

Urr-11

Quarto

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

4x4 CDXVIII

14

 

Urr-11

Dadorik gabeko partxisa

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

El Encierro CDXVI

7

 

Urr-11

Briska

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Pintan Bastos CDXXXII

44

 

Urr-11

Eskoba

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Abaco CDXXI

108

 

Urr-11

Remigio

Mailakako txapelketa, non beti partida kopuru bera jokatzen den, eta lortutako emaitzen arabera, mailaz igo, jaitsi edo maila berean mantenduko da txapelketako hurrengo ediziorako.

JotaQuKa CDXII

199

 

Urr-10

Domino bikoteka

Mailakako txapelketa, non beti partida kopuru bera jokatzen den, eta lortutako emaitzen arabera, mailaz igo, jaitsi edo maila berean mantenduko da txapelketako hurrengo ediziorako.

Serpiente CDXXXVIII

165

 

Urr-09

Checkers

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

The Crown CCCXI

12

 

Urr-10

Backgammon

Mailakako txapelketa, non beti partida kopuru bera jokatzen den, eta lortutako emaitzen arabera, mailaz igo, jaitsi edo maila berean mantenduko da txapelketako hurrengo ediziorako.

Doble Seis CDXXXVIII

47

 

Urr-10

Lehendakari

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Dos de Oros CDXXXVI

49

 

Urr-10

Taldekako partxisa

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Arcoíris CDXLI

416

 

Urr-09

Nazioarteko Damak

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Diagonal CDXVIII

8

 

Urr-10

Potxa

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Arrastre CDXXXV

80

 

Urr-10

Lotu bost

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Gomoku CDXXX

16

 

Urr-10

Scopa

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Piamonte CDXXXIII

44

 

Urr-10

Txintxon

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Menos Diez CDXIX

117

 

Urr-10

Potxa

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Para Ti La Baza Tonta CDXVIII

63

 

Urr-09

Poker Texas Holdem

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Rocky Mountains CDIX

54

 

Urr-09

Mus 8 erregetara

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Punto y Miedo CDXXI

56

 

Urr-09

Wari

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Sowing CDXXXIV

8

 

Urr-09

Giñote

Mailakako txapelketa, non beti partida kopuru bera jokatzen den, eta lortutako emaitzen arabera, mailaz igo, jaitsi edo maila berean mantenduko da txapelketako hurrengo ediziorako.

Cachirulo CDXXXIII

45

 

Urr-09

Hex

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Colmena CDXXX

8

 

Urr-09

Xake

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Enroque CDXXXIV

17

 

Urr-09

Zazpi t'erdi

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Me Planto CDXVIII

55

 

Urr-09

Julepe

Txapelketa kanporatzailea, non jokalariak kanporatuak izango dira bizitza guztiak galtzen dituztenean

Segundo Plato CDXXX

53

 

Urr-09

Copyright © 2001-2019 Ludoteka.com  Jokosare S.L.  Eskubide guztiak erreserbatuak - Lege-oharra